دکتر روانشناس خوب در کرمانشاه

دکتر روانشناس خوب در کرمانشاه

شاید پیدا کردن یک دکتر روانشناس خوب در کرمانشاه کار چندان ساده ای نباشد. اگه شما هم به دنبال یک روانشناس خوب می گردید تا در مشکلات شما را یاری کند، پیشنهاد می کنیم این نوشتار را دنبال کنید.

امروز با وجود شرایط سخت زندگی، هر فردی در زندگی خود دچار استرس هایی می شوند که اجتناب ناپذیر است که ممکن است اعصاب شما را قلقلک بدهد.

سرعت بالای زندگی شهری، ارتباطات اجتماعی پیچیده، شرایط سخت زندگی، ترافیک و آلودگی همه و همه دست به هم داده اند تا گاها استرس های مضاعف را به روان آدمی تزریق کنند.

اما در صورتی که این استرس ها و نگرانی ها درمان نشوند منجر به افسردگی یا مشکلات شدیدتری شوند.

دکتر پریسا یاسمی نژاد

دکتر پریسا یاسمی نژاد

ممکن است شما هم گاهی این حس را داشته باشید که علاقه مند باشید برای لحظه ای هم که شده این استرس ها را از خود دور کنید و از همه این استرس ها خلاص شوید و یا اینکه حس کرده باشید که تحمل این همه استرس و اضطراب از توان شما خارج شده است.

در این مواقع توصیه می شود به یک روانشناس خوب مراجعه کنید تا با کمک روانشناس بتوانید این فشار را تا حدودی از خود دور کنید.

دکتر روانشناس خوب چه ویژگی هایی دارد؟

برای پیدا کردن یک روانشناس خوب فاکتورهایی وجود دارد که به شما کمک خواهد کرد تا بهترین را برای خود انتخاب کنید. در زیر به برخی از این ویژگی ها اشاره می شود:

 • روانشناس خوب باید بر اساس اصول انسانی در جهت ایجاد یک رابطه درمانی قوی اقدام کند.
 •  باید امین مراجعه کنندگان بوده و اعتماد بیماران خود را جلب کند.
 • یک روانشناس خوب، باید ریشه مشکلات خانوادگی و شخصی شما را مورد بررسی قرار دهد.
 • روانشناس باتجربه، باید مهارت های ارتباطی پیوند دهنده و تعامل سازنده را به شما آموزش دهد.
 • یک مشاور روانشناس، باید آگاهی شما را نسبت به الگوهای رفتار مسدود کننده و مشکل ساز بالا ببرد.

بیشتر بخوانید: درمان اختلال اضطرابی در کرمانشاه ، درمان اختلال های روان پریشانه در کرمانشاه

چه زمانی باید به روانشناس مراجعه کرد؟

به طور کلی هیچ محدودیت زمانی برای مراجعه به روانشناس وجود ندارد. افراد می تواند در هر زمانی که نیاز داشته باشند به روانشناس مراجعه کنند. یک روانشناس خوب به دلیل تخصصی که در مهارت های شنوندگی، رازداری، بر چسب نزدن و پذیرش دیدگاه های مراجعه کننده گان نسبت به موضوعات هر هر زمانی می تواند یک گزینه مناسب برای گفتگو در مورد مشکلات شما باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به سایت دکتر پریسا یاسمی نژاد مراجعه و با پزشک مشورت نمایید. برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره تماس 08337296769 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر پریسا یاسمی نژاد دیدن فرمایید.

حیطه های درمانی روانشناسان چیست؟

روانشناسی شاخه های مختلفی دارد که اگر شما بخواهید به روانشناس مربوطه مراجعه کنید باید این شاخه ها را بدانید:

 • مشاوره و روانشناسی فردی
 • مشاوره پیش از ازدواج
 • مشاوره زوج درمانی و مشاوره خانواده
 • مشاوره روابط صمیمانه
 • مشاوره سوگ
 • مشاوره کودک که در این زمینه می توانید به بهترین روانشناس کودک در کرمانشاه مراجعه کنید.
 • مشاوره ترس ها یا وسواس ها

چطور می توان یک روانشناس خوب در کرمانشاه پیدا کنیم؟

برگزیدن روانشناس خوب و مطمعن برای هر فرد از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا روانشناس یا روانپزشک چیزی نیست که هر روز بشود مانند یک وسیله آن را تغییر داد و شخص دیگری را جایگزین کرد. همینطور که نمیتوان سفره دل را هر روز برای شخصی باز کرد و از افکار انسان های متفاوت، برای بهبود وضعیت فعلی خود مشاوره گرفت.

همچنین باید توجه داشت که محل و محیط زندگی بر انتخاب شما تاثیرگذار است. دقت فرمایید روانشناس خود را از شهری که خودتان هستید برگزینید، زیرا نکته مهم این است که شما بتوانید در هر زمانی که لازم شد به ایشان دسترسی داشته و بتوانید برای حل مشکلات از خدمات بهره ببرید.

روانشناس خوب لزوما مشهور و معروف نیست

پیدا کردن یک روانشناس خوب در گام اول به رابطه ای که بین مراجعه کننده و درمانگر برقرار می شود بستگی دارد. ممکن است افراد در این راه چندین روانشناس را تغییر دهند.

اما به دلیل اینکه ارتباط مشاوره ای یک ارتباط کاملا انسانی است، افراد نباید صرفا به معروفیت و مشهوریت مشاور بسنده کنند. یک مشاوره خوب باید وقت و زمان کافی را برای مراجعه کنندگان خود بگذارد و شنونده خوبی باشد.

تغییر نگرش، روشی موثر!

اکثر مردم سطح توقعات بسیار بالایی از روانشناسان دارند و از همان ابتدا منتظر معجزه می‌باشند. در صورتی که هر شخصی باید بداند برای بهبود مشکلات خود، باید از تغییر نگرش خود شروع کند و به روانشناس اجازه دهد که به او کمک کند. بعضی افراد انقدر افسردگی غرق هستند که تصور دارند این مسئله همیشه برایشان ماندگار است و حتی برای کمک به روند درمان خود نیز هیچگونه تغییری در افکارشان ایجاد نمی‌کنند.

فاکتورهای بهترین روانشناس از نظر دکتر هلاکویی

 • نوع متد مورد استفاده برای درمان
 • میزان تحصیلات و آگاهی: این مسئله که روانشناس شما صحبت ها و افکار شما را چگونه تحلیل کند، بسیار مهم است. روانشناس باید دارای مدرک تحصیلی مرتبط با شغل خود باشد.
 • ارتباط گیری با مراجعه کننده : بیمار باید دقت کند که می‌تواند با روانشناس انتخابی خود ارتباط گرفته و راحت صحبت کند؟ در واقع این برقراری ارتباط سبب شده تا مراجعه کننده چیزی را از روانشناس خود پنهان نکند.

بررسی روش های مختلف برای پیدا کردن روانشناس خوب

اولین روشی که هر فردی برای انتخاب دکتر روانشناس خوب در کرمانشاه و هر محیطی نیز بکار می‌برد، پرس و جو از اطرافیان است. هر فردی می تواند از تجربیات دوستان و نزدیکان خود استفاده کرده و روانشناس قابل اعتمادی را انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید: درمان اوتیسم کودکان در کرمانشاه

نیازهای خود را بدانید

بعضی از افراد ترجیح می دهند که با روانشناس خانم صحبت کنند. هر فردی قبل از مراجعه به روانشناس باید این موضوع را برای خود مشخص کند که مایل از با روانشناس آقا صحبت کند یا خانم. همچنین هر فردی باید نسبت به جلسات درمان خود متعهد باشد و مشخص کند که از روانشناس خود چه انتظاراتی دارد. این مسائل جستجو را برای فرد راحت تر می کند.

پیشنهاد می شود از انتظاراتی که دارید لیست تهیه کنید و در جلسه اول به صورت شفاف با درمانگر خود صحبت کنید تا ارتباط خوبی در جلسات مشاوره شکل بگیرد.

دکتر یاسمی نژاد روانشناس کودک و نوجوان

دکتر یاسمی نژاد روانشناس کودک و نوجوان

فرهنگ خانوادگی خود را مطرح کنید

ممکن است برخی از افراد در خانواده خود رسوم خاصی را داشته باشند. سعی کنید مشاوری را انتخاب کنید که به این رسم و رسوم آشنا باشد تا بتواند حس شما را درک کرده و احساس همدلی بیشتری را در جلسات مشاوره با شما داشته باشد.

هزینه مشاوره با روانشناس خوب در سال 1400

میزان هزینه برای مراجعه کننده در انجام هرکاری در اولویت است و نکته ای که برای مردم اهمیت دارد این است که، بیمه هزینه جلسه های مشاوره با روانشناس را متقبل نمی‌شود.

قابل ذکر است که میزان هزینه ویزیت جدا از تعرفه مصوب سالانه، به تحصیلات و تجربه روانشناس نیز بستگی دارد.

سخن پایانی

حتما با در نظر گرفتن موارد ذکر شده شما می توانید انتخاب بهتری داشته باشید. بعد از انتخاب مناسب خود سعی کنید در کمترین فرصت قرار ملاقات را را روانشناس انتخابی خود داشته باشید.

صحبت کردن با روانشناس شما را به خودشناسی و سازگاری بهتر با زندگی مدرن و پر سرعت امروزی هدایت خواهد کرد.

دکتر پریسا یاسمی نژاد روانشناس کودک و نوجوان در کرمانشاه آماده ارائه مشاوره  به شما عزیزان می باشد.

راه های ارتباطی با دکتر پریسا یاسمی نژاد

شماره تماس: 08337296769

آدرس اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr.parisa.yasemi.nejad/

آدرس مطب: کرمانشاه، خیابان دارایی، کوچه دبیراعظم، جنب ام آر آی زاگرس، ساختمان ارشیا، طبقه 8

دکتر پریسا یاسمی نژاد
دکتر پریسا یاسمی نژاد

دکتر پریسا یاسمی نژاد روانشناس تخصصی کودک و نوجوان ﺗﺸﺨﯿﺺ و درﻣﺎن اﺧﺘﻼﻻت رﻓﺘﺎر ﺗﺸﺨﯿﺺ و درﻣﺎن اﺧﺘﻼﻻت رﻓﺘﺎری ﮐﻮدﮐﺎن و ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎن (ﭘﺮﺧﺎﺷﮕﺮی، اﻓﺴﺮدﮔﯽ، اﺿﻄﺮاب، وﺳﻮاس، داﻏﺪﯾﺪﮔﯽ، ﺑﺎزي) ﭘﺮﺧﺎﺷﮕﺮی، اﻓﺴﺮدﮔﯽ، اﺿﻄﺮاب، وﺳﻮاس، ﺳﻮگ و داﻏﺪﯾﺪﮔﯽ، ﺑﺎزي درﻣﺎﻧﯽ، ﻗﺼﻪ درﻣﺎﻧﯽ و … خدمات تشخیص و درمان کلیه اختلالات کودکان و نوجوانان (بیش فعالی، افسردگی، اضطراب ، وسواس، شب ادراری، ناخن جویدن، انگشت مکیدن، تیک، اوتیسم، اختلالات یادگیری، اختلال ریاضی ، اختلال املا، اختلال خواندن، پرخاشگری، لالی انتخابی (موتیسم)، اضطراب اجتماعی (خجالتی بودن)، اضطراب جدایی (وابستگی به مادر)، مدرسه یا مهد نرفتن و… همینطور انجام کلیه تست های روان شناختی مثل تست توجه و تمرکز ، تست سنجش بیش فعالی، تست هوش، تست خلاقیت، تست اوتیسم… انجام نوروفیدبک جهت درمان کودکان بیش فعال و اضطرابی انجام هیپنوتیزم شناختی رفتاری، تخصصی با کودکان و نوجوانان برگزاری کارگاههای مادر کودک برگزاری کارگاههای تربیتی برای والدین برگزاری کارگاههای آموزشی برای خود کودکان و‌نوجوانان برگزاری کارگاههای تخصصی جهت ارتقای دانش روانشناسان، مشاورین و مددکاران اجتماعی نقد روانشناختی فیلم

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
Call Now Button